Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Boekje over Microsoft ERP-oplossingen verschenen

30 november 2015 - 11:36ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

In het nieuwe boekje 'Microsoft Dynamics AX en NAV' geeft het ICT informatiecentrum een overzicht van factoren die de keuze bepalen tussen deze erp-oplossingen en hoe beide optimaal worden toegepast in de praktijk. Al vele jaren behoren Microsoft Dynamics AX en Microsoft Dynamics NAV tot de meest gebuikte erp-software. Voor veel organisaties die nieuwe software overwegen, staan de producten op de longlist.

Microsoft Dynamics AX en Microsoft Dynamics NAV zijn ontstaan uit de zelfstandige pakketten Axapta en Navision, die Microsoft in 2002 toevoegde aan zijn portfolio van bedrijfssoftware. In dit boekje vertellen kennispartners van het ICT informatiecentrum in diverse artikelen over de belangrijkste eigenschappen van Microsoft Dynamics AX en Microsoft Dynamics NAV. Aan de orde komen de verschillen tussen AX en NAV, de specifieke eigenschappen die het gebruik voor grote of juist kleine organisaties interessant maakt, de verschillen in kosten en de beste keuze voor bedrijven die internationaal werken. Ook vertelt het boekje hoe bedrijven met AX en NAV in de praktijk werken, tegen welke problemen zij daarbij kunnen aanlopen en wat de oplossingen daarvoor zijn. Het boekje is daardoor met name informatief voor organisaties die de keuze van Microsoft Dynamics AX of Microsoft Dynamics NAV overwegen. Het boekje is in gedrukte vorm verkrijgbaar of als e-book op ICTboekensite.nl.

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Cloud & Infrastructuur

    Niet-Amerikaanse cio’s herzien leverancierskeuze

    Carrière

    Amazon reorganiseert veertienduizend banen weg

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan!

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Hoe personeelsverloop de cloud laat haperen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs