Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
puzzel

Moederbedrijf Mobistar overweegt Franse fusie

06 januari 2016 - 07:41ActueelCloud & InfrastructuurMobistar
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Orange, het moederbedrijf van Mobistar, en Bouygues bevestigen dat er gesprekken lopende zijn over een mogelijke fusie in Frankrijk. Het zou om een zeer aanzienlijke fusie gaan in de Franse telecomsector, die echter nog op zeer losse schroeven staat.

Bouygues is de bouw- en industriegroep die wordt aangestuurd door Martin Bouygues. Het is met Bouygues Telecom de derde grootste telecomspeler in Frankrijk. Orange is er marktleider.

Geruchten rond deze overname circuleren al een tijdje, maar een positief resultaat is verre van zeker. Dat geven beide partijen ook aan.

Eerder werd Bouygues al genoemd in een mogelijk overnamedossier. In juni 2015 wees Bouygues nog een bod van Numericable-SFR af. Dat waardeerde de onderneming op minimaal 10 miljard. 

Meer over

FusiesTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mobistar en Orange Luxemburg optimaliseren netwerk

    Orange
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mobistar verandert naam in Orange

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs