Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Xerox presenteert scanner voor mobiel gebruik

27 april 2016 - 09:30ActueelCloud & InfrastructuurXerox
externe partij
externe partij

Xerox introduceert – speciaal voor mobiele gebruikers die op zoek zijn naar meer efficiëntie en comfort – zijn eerste draagbare scanner die ook dubbelzijdige documenten in één run kan digitaliseren. De Xerox Duplex Travel Scanner werd ontworpen voor computers die op Windows draaien alsook voor Mac. Hij kan documenten met formaten tot 216 x 813 millimeter in één trek lezen om bestanden te creëren met meerdere enkel- en dubbelzijdige pagina's.

De nieuwe scanner weegt amper vijfhonderd gram en is uitgerust met een usb-voeding – ideaal voor mobiel gebruik met pc of Mac – en wordt onder meer aanbevolen voor de creatie van beeldbestanden in diverse formaten vanaf foto’s en andere documenten zoals grafieken, en voor het delen van opvraagbare pdf-documenten. Hij kan ook originele scans van slechte kwaliteit verbeteren tot duidelijk beeldmateriaal. De maximale optische resolutie bedraagt 600 dpi, de weergavediepte in kleur is 24 bits.

De Xerox Duplex Travel Scanner is ontworpen voor mobiel gebruik. Hij kan dus uiteraard onderweg gebruikt worden, maar misstaat evenmin op kantoor of thuis.

Het toestel wordt geleverd met een handleiding voor snelle installatie en met een waaier aan software om de productiviteit in Windows-omgeving te verbeteren: Visioneer Onetouch, Visioneer Driverplus, Visioneer Acuity, Nuance Paperport, Nuance Omnipage Pro en Nuance PDF Converter. De Macgebruikers blijven echter niet in de koude staan: zij kunnen rekenen op tal van functionaliteit van Visioneer Acuity en Visioneer Scan Utility.

Naast de dvd met de software, de handleiding voor snelle installatie en een usb-kabel omvat de uitrusting een stoffen transporttas, een support voor digitalisering van kwetsbare originelen, een ijkingsblad, een reinigingsdoek en een technische-supportkaart.

Meer over

PDF

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Europese it moet nú regie pakken

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Nvidia lanceert 20 nieuwe ai-fabrieken in Europa, maar passeert België

    Sap-Sapphire-2024
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Joule verandert alles: zo werken we straks met erp

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs