Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

ADMB kiest voor ERP-systeem van Unit4

17 mei 2016 - 09:28ActueelCloud & InfrastructuurADMBUnit4
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De hr-dienstengroep ADMB heeft na een doorgedreven selectieproces gekozen voor het Business World-pakket van Unit4. ADMB ging met Unit4 in zee omdat het verschillende tools samenbrengt in een future-proof en betrouwbaar finance-pakket. Na het financiële luik implementeert ADMB binnenkort ook de hr-suite van Unit4 Business World. Groep ADMB ondersteunt dagelijks het personeelsbeleid van vele duizenden ondernemers en organisaties.

ADMB telt dertienhonderd medewerkers en biedt een brede waaier aan hr-activiteiten, zoals loonadministratie, rekrutering, preventie en medisch toezicht, kinderbijslag, verzekeringen en algemeen hr-advies. In die snelgroeiende omgeving is een accurate rapportering van groot belang. ‘In 2013 stelden we vast dat de financesoftware waarop onze groep rekende verouderd was’, aldus Bob Jacobs, cfo van Groep ADMB. Bovendien werkte Groep ADMB met verschillende pakketten die niet met elkaar communiceerden. Dit maakte van de rapportering een erg omslachtig proces.

Groep ADMB trok voldoende resources uit om de zoektocht naar de ideale erp-software grondig voor te bereiden. Op basis van een marktstudie stelde de dienstengroep in maart 2014 een eerste longlist op van mogelijke partners. Deze aanbieders kregen 26 specifieke use cases voorgeschoteld die op maat gemaakte oplossingen moesten bieden. Uiteindelijk werd voor het pakket van Unit4 gekozen.

In januari 2016 ging Groep ADMB live met het nieuwe erp-pakket. Ondertussen koos ADMB ook voor de hr-suite van Unit4 Business World. De implementatie zal gefaseerd verlopen, de eerste fase gaat begin 2017 live. Tegen eind 2018 zal Groep ADMB voor de personeelsadministratie van zijn werknemers vertrouwen op Unit4 Business World.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    ADMB neemt softwarepakket e-OK van OKc over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs