Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Winnaar

Aucxis wint Leeuw van de Export-prijs

01 juli 2016 - 08:21ActueelLogistiek
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Systeemintegrator Aucxis wint de Leeuw van de Export-award van Flanders Investment & Trade. Deze prijs wordt uitgereikt aan Vlaamse bedrijven met uitzonderlijke exportresultaten. Aucxis won in de categorie 'Bedrijven tot vijftig medewerkers'. Vlaams minister-president Geert Bourgeois overhandigde de prijs aan ceo Geert Vonck.

De ceo Geert Vonck vertelt dat het exportverhaal van Aucxis dertig jaar geleden begon. ‘Vandaag komen via Aucxis E-Trade systemen dagelijks miljoenen transacties tot stand bij de verhandeling van diverse producten, en dit wereldwijd: bloemen in Zuid-Afrika, vis in Tahiti, wol in Engeland, fruit en groenten in China. Onze controllersystemen worden in meer dan vijftig landen ingezet bij de bewaring van fruit en groenten.’ 

Daarnaast zet Aucxis sinds een paar jaar in op rfid-technologie voor innovatieve track & trace oplossingen. ‘Via rfid-tags kunnen we bijvoorbeeld vis traceren door de hele keten’, vertelt de ceo. Met deze rfid-oplossingen bedient de systeemintegrator naast de agro-industrie ook andere sectoren zoals de zorg, farma, chemie, publiek transport en retail.

De diversificatie en de toename van export maakten indruk op de jury van de Leeuw van de Export. Het is duidelijk dat deze Vlaamse kmo regelmatig onderzoekt hoe ze zichzelf kan herpositioneren binnen een traditionele niche.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    vis veiling markt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Aucxis rust visveilingen uit met rfid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs