Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Geberit kiest ontwerpplatform Dassault Systèmes

26 september 2016 - 15:14ActueelInnovatie & TransformatieDassault Systèmes
Rik Sanders

De Zwitserse sanitairfabrikant Geberit gaat alle ontwerp-, engineering- en projectmanagementprocessen integreren via het 3DExperience-platform van Dassault Systèmes. Het doel hierbij is het verkorten van de innovatiecyclus en het naar de markt brengen van producten wereldwijd.

Geberit ontwikkelt en levert sanitairproducten en -oplossingen. Als onderdeel van een langetermijnvisie voor het verbeteren van de bedrijfsprocessen wil het bedrijf naar één innovatieplatform toe. Het bedrijf heeft 12.000 medewerkers in dienst in 40 landen en op 35 productielocaties.

Het ontwerp- en samenwerkingsplatform 3DExperience van Dassault Systèmes biedt Geberit geïntegreerde digitale ontwerp- en engineeringapplicaties. Daarmee verwacht het bedrijf effectiever nieuwe producten te kunnen ontwikkelen, rekening houdend met de kosten, duurzaamheidsdoelstellingen, compliance-eisen en veiligheidsnormen.

Geberit kan namelijk met dit platform niet alleen virtueel ontwerpen, testen en valideren, maar ook de productie op virtuele wijze voorbereiden en simuleren. Met als resultaat dat er minder prototypes nodig zijn en men eerder inzicht heeft in de produceerbaarheid.

Dataplatformen

‘Wij werken al sinds 1987 met applicaties van Dassault Systèmes voor het ontwerpen van producten. We breiden die samenwerking nu uit naar het 3DExperience-platform en zetten het als wereldwijde oplossing in voor engineering, ontwerpmanagement en online samenwerken”, zegt Juerg Huber, hoofd R&D Applications van Geberit.

‘Met de implementatie van dit platform integreren wij meerdere dataplatformen en worden alle gerelateerde processen geoptimaliseerd voor het versterken van onze toekomstige concurrentiepositie.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Dassault Systèmes helpt ESS bij neutronencentrum

    3D printen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dassault komt met ondernemersprogramma

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dassault Systèmes-stichting vindt piramidezaal met 3D

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs