Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Media Markt zoekt start-ups voor nieuw klantcontact

Start-ups
03 oktober 2016 - 12:39ActueelInnovatie & TransformatieMedia Markt
Pim van der Beek

Elektronicagigant Media Markt zoekt start-ups die de klantbeleving in de winkels kunnen verbeteren. Het bedrijf is op zoek naar twee nieuwe toepassingen op het gebied van augmented reality, virtual reality en artificial intelligence. Het heeft daarvoor een wedstrijd uitgeschreven. Winnaars mogen hun oplossingen testen in een proefopstelling in de winkels.

Het bedrijf zoekt toepassingen die bijdragen aan de klantervaringen in de winkel en die toegevoegd kunnen worden aan de dienstverlening. Deelnemende start-ups uit de Benelux en het Verenigd Koninkrijk krijgen de kans om bij Media Markt een pilotproject te starten. De winnaar krijgt een wildcard voor Spacelab, het wereldwijde accelerator-evenement van Media Markt in München.

De elektronicagigant: ‘Klanten kopen producten, hebben vragen, zijn op zoek naar recensies van producten, delen hun mening, ruilen producten, laten ze repareren, enzovoort. Denk na over de stappen die een klant maakt vanaf het moment dat hij de winkel bezoekt, online of offline, en hoe hij nieuwe apparatuur bekijkt en beleeft. We zoeken oplossingen die de toekomst van de verkoop van consumentenelektronica vormgeven.’

Partijen hebben tot 24 oktober 2016 om zich aan te melden. Zes start-ups worden op 3 november 2016 uitgenodigd op het Nederlandse hoofdkantoor van Media Markt in Rotterdam. Daar pitchen ze hun oplossingen voor het bestuur van Media Markt Nederland. De wedstrijd wordt georganiseerd door Get in the Ring, dat eerder soortgelijke evenementen voor Nuon en Shell organiseerde.   

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan!

    Data & AI

    OpenAI Agent Builder, zelf schaalbare ai-agents bouwen

    Innovatie & Transformatie

    It-sector absolute voorloper in e-facturatie

    Roel-Van-LooyCTO-VanRoey
    Security & Awareness

    VanRoey breidt securitydiensten uit met nieuw operations center

    Innovatie & Transformatie

    Imec meldt doorbraak in quantumcomputing

    Data & AI

    Bedrijfsmatige ai moet en groeit, maar stelt ook teleur

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs