Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Commsquare fuseert met Pools Systemics-PAB

14 december 2016 - 10:59ActueelCloud & Infrastructuur
Suzanne Martens

Commsquare uit Mechelen fuseert met sectorgenoot Systemics-PAB uit het Poolse Warschau. Het Belgische bedrijf wordt onderdeel van Systemics Group. De bedrijven zijn actief in kwaliteitsmetingen en monitoringoplossingen van mobiele netwerken.

Het Belgische Commsquare levert monitoringoplossingen voor mobiele data en het Poolse Systemics-PAB IS gespecialiseerd in voice monitoring. Met de fusie wordt Commsquare onderdeel van de Systemics Group. Die groep levert oplossingen voor mobiele operatoren. Het bestaat inmiddels uit het Poolse Systemics-PAB en NetQPro en het onlangs overgenomen Nexus Telecom uit Zwitserland.

De Systemics Group telt na de overname ruim tweehonderd medewerkers en beschikt over kantoren in Polen, Duitsland, Zwitserland, België, Groot-Brittannië, Rusland, Jordanië, Maleisië en Canada. Commsquare-oprichter Stefan Engels blijft managing director van de Commsquare-afdelingen en wordt naar eigen zeggen één van de belangrijkste aandeelhouders van Systemics-PAB.

Commsquare

Commsquare is in 2001 opgericht door Stefan Engels. Het levert monitoringoplossingen voor mobiele en verzorgt de netwerken van mobiele operatoren. Het rekent Proximus, Telenet, Liberty Global, Orange, T-Mobile, Ooredoo en het Nederlandse KPN tot zijn klanten. Het beschikt naast het Mechelse hoofdkantoor ook over vestigingen in Groot-Brittannië en Griekenland.

Meer over

Business IntelligenceFusiesOvernameTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Cloud & Infrastructuur

    Niet-Amerikaanse cio’s herzien leverancierskeuze

    Carrière

    Amazon reorganiseert veertienduizend banen weg

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan!

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Hoe personeelsverloop de cloud laat haperen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs