Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

BT ontwerpt hybride netwerk olieproducent Varo

23 mei 2017 - 07:47ActueelCloud & InfrastructuurBT
Rik Sanders

BT heeft een nieuw contract op zak van Varo Energy, actief in de raffinage, opslag en distributie van olieproducten. Het Britse ict-concern heeft voor het Zwitserse oliebedrijf een hybride netwerk ontworpen, waarbij elke locatie met twee aparte lijnen is verbonden met BT’s IP Connect-netwerk. Het gaat om 55 locaties in Zwitserland, Duitsland en de Benelux.

David Newton, chief information officer bij Varo, zegt: ‘Door het netwerk bij één enkele leverancier onder te brengen, vereenvoudigen we onze dagelijkse operatie. Het nieuwe, geharmoniseerde netwerk zal ons flexibeler maken en een solide platform vormen van waaruit we nieuwe diensten kunnen uitrollen die onze groei ondersteunen.’

Varo koopt ruwe olie in van over de hele wereld, verwerkt het in zijn raffinaderijen in Zwitserland en Duitsland en distribueert benzine, diesel, vliegtuigbrandstof en brandstof voor het verwarmen van huizen in Noordwest-Europa. De onderneming heeft snelle en betrouwbare verbindingen nodig tussen haar distributieterminals, raffinaderijen, opslaglocaties, datacenters en kantoorlocaties. De Nederlandse investeringsmaatschappij Reggeborgh is een van de aandeelhouders. 

Meer over

NetwerkenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Gavin Patterson BT CEO
    ActueelGovernance & Privacy

    Topman BT moet het bedrijf verlaten

    Hacker
    ActueelCloud & Infrastructuur

    BT en Europol werken samen bij cyberdreigingen

    IBM Cloud
    ActueelCloud & Infrastructuur

    BT sluit netwerk aan op IBM-cloud

    Mark Hughes (BT) en Silvino Schlickmann (Interpol)
    ActueelOverheid

    BT en Interpol samen tegen cybercriminaliteit

    netwerk
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Dell EMC en BT onderzoeken flexibele netwerken

    servers datacenter
    ActueelWerkplek & Beheer

    BT levert nieuwe netwerkdiensten aan Bridgestone

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs