Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Arrow ECS komt met IoT-innovatieprogramma

internet of things
03 augustus 2017 - 13:48ActueelInnovatie & TransformatieArrow ECS Nederland
Suzanne Martens

Distributeur Arrow ECS kondigt het Things Evolved: IoT Innovator Program aan. Hiermee krijgen partners toegang tot internet of things (IoT)-kennis, -kunde en -producten van Arrow. Het programma moet bijdragen aan de ontwikkeling van IoT-oplossingen in de EMEA-regio.

Het innovatieprogramma is gericht op value-added resellers, managed service partners, solution-providers en systeem-integrators. Zij krijgen toegang tot Arrows kennis en kunde op het gebied van IoT, om hiermee een complete IoT-oplossing aan eindklanten te kunnen bieden.

Arrow ECS ontwikkelt specifieke IoT-stacks. Dat doet het in samenwerking met partners die actief zijn in IoT-verticals, zoals smart cities, industriële IoT, gezondheidszorg en automotive/transport. Via het innovatieprogramma krijgen partners toegang tot de IoT-solutionstacks met daarin alle aspecten van sensoren, connectivity, cloud, analytics, security, it-infrastructuur, managed services tot en met end-of-life asset disposition.

Daarnaast biedt het innovatieprogramma toegang tot certificering van de Arrow Things Evolved Partner-accreditatie, bieden de Arrow-verkopers bedrijfsanalyses, krijgen partners toegang tot leads voor IoT-projecten en kunnen zij een beroep doen op IoT-trainingen en -marketingexpertise.

‘Een belangrijk onderdeel van het programma is de koppeling van deelnemende Things Evolved-partners aan IoT-projecten die Arrow genereert vanuit zijn IoT-activiteiten. Things Evolved-klanten profiteren hierbij van Arrows expertise in het verzamelen en transporteren van IoT-data’, aldus Bart van Rheenen, managing director Benelux bij Arrow ECS. 

Meer over

Certificering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Atos breidt voetbal-activiteiten uit naar Zuid-Amerika

    Cloud & Infrastructuur

    Waarom AWS een oude server te pletter liet vallen

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft maakt Partners of the Year bekend

    Awards prijs beker
    Innovatie & Transformatie

    Aanmelding voor Computable & Cybersec Europe Awards van start

    Innovatie & Transformatie

    Cheops versterkt Belgische positie met overname Systemat

    Innovatie & Transformatie

    Mythe van drop-out doorprikt: ingenieurs bouwen toekomst van Belgische tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs