Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Yehudai is hoofd channel EMEA bij Equinix

21 februari 2018 - 13:05ActueelCarrièreEquinixPalo Alto Networks
Christel Dieleman
Christel Dieleman

Datacenterleverancier Equinix stelt Oren Yehudai aan als de nieuwe channel salesdirecteur voor de EMEA-regio om het partnerprogramma van het bedrijf aan te jagen. Yehudai werkte eerder bij Palo Alto Networks, waar hij ook verantwoordelijk was voor het partnerkanaal.

Eerder was hij ook in dienst bij NetApp en ClickSoftware. Eugene Bergen Henegouwen, salesdirecteur bij Equinix EMEA, over de aanstelling: ‘Yehudai is voor ons de geschikte kandidaat, onder meer door zijn dertien jaar aan ervaring. Equinix is de afgelopen jaren significant gegroeid in de regio en we willen daarom met deze aanstelling de sales via het kanaal verder aanjagen en nieuwe partnerschappen aangaan.’

De Amerikaanse datacenterdienstverlener Equinix is actief in 44 markten, verspreid over vijf continenten. Het bedrijf groeit flink door overnames. Zo lijfde het in 2017 Itconic en Cloudmas in, terwijl het een jaar eerder ook diverse overnames deed. Het bedrijf nam in 2016 namelijk TelecityGroup uit het Verenigd Koninkrijk en de Japanse Bit-isle over. Ook kocht het 24 datacenters van Verizon, gevestigd in de Verenigde Staten en Latijns-Amerika. In Nederland beschikt Equinix over kantoren in Amsterdam en Enschede en datacenters in Zwolle, Enschede en Amsterdam.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Equinix zet extra datacenter Frankfurt neer om Brexit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs