Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
cloud telefonie

Nfon wil met beursgang klanten winnen

16 april 2018 - 11:52ActueelCloud & Infrastructuur
Christel Dieleman
Christel Dieleman

De Duitse cloudtelefonieprovider Nfon gaat dit jaar naar de beurs. Het bedrijf wil op de Frankfurt Stock Exchange bestaande en nieuwe aandelen op de markt brengen. Naar verwachting zal de beursgang rond de vijftig miljoen euro opleveren. Het bedrijf wil met dit geld nieuwe klanten in bestaande markten winnen, verder uitbreiden in Europa en zijn producten blijven ontwikkelen.

De verwachting is dat de beursgang, afhankelijk van de marktomstandigheden, in het tweede kwartaal van 2018 plaats zal vinden.

All-ip netwerken

Telecomaanbieders als Deutsche Telekom, Orange en KPN maken volgens Nfon allemaal de stap van isdn naar ‘all-ip’ netwerken. Samen met de groeiende bekendheid van cloudmodellen, verwacht het bedrijf dan ook hiervan te profiteren. Het bedrijf stelt dat het huidige marktaandeel van 9 procent in Centraal-Europa gevolgd gaat worden door het Verenigd Koninkrijk met 13 procent en de Verenigde Staten met 19 procent.

Nfon is een in Duitsland ontwikkelde cloudtelefonieprovider. Het bedrijf, opgericht in 2007, is in twaalf Europese landen vertegenwoordigd. Het hoofdkantoor is gevestigd in München.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    cloud telefonie
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nfon integreert dect-ip Gigaset in telco-platform

    cloud telefonie
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Nfon doet onderzoek voortaan in Portugal

    communicatie
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nfon koopt Deutsche Telefon Standard

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs