Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
cio

Ingrid Merckx ruilt Agfa voor topjob bij Securitas

22 augustus 2018 - 14:51ActueelCarrièreAgfa-Gevaert
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Ingrid Merckx wordt de nieuwe country president van Securitas België en Luxemburg. Zij komt over van Agfa Gevaert waar ze werkte aan de afsplitsing van de it-poot Agfa Healthcare. Ze volgt Régis Gaspar op die eind vorig jaar vertrok bij Securitas.

De Leuvense Ingrid Merckx komt aan het hoofd van de Belux-afdeling van Securitas en geeft leiding aan een groep van 6.300 werknemers en vierhonderd miljoen euro omzet. Haar ict-kennis en ervaring zal ongetwijfeld meegespeeld hebben. De veiligheidsindustrie wordt steeds door technologie bepaald.

Het is wellicht ook geen toeval dat Ingrid Merckx naar voor werd geschoven. Eind 2014 nam Securitas de integrator SAIT over. SAIT bestond vooral uit ex-Telindusmedewerkers en werd ook bestuurd door Eric Van Zele die van 2000 tot 2003 de ceo was van Telindus. In die tijd was ook Ingrid Merckx aan de slag bij Telindus. Van 1997 tot 2002 was ze er immers verantwoordelijk voor business development en internationale overnames. Daarna trok ze naar de Agfa Group waar ze vijftien jaar bleef. Eric Van Zele wordt tevens bestuurder van Securitas.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    deal handen schudden overeenkomst contract
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Agfa wil it-activiteiten verkopen aan Italiaanse groep

    ActueelOverheid

    Ict-manager ligt vooral wakker van ‘security’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs