Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Boek: Evangelist brengt dreigingslandschap in kaart

11 juli 2019 - 15:41ActueelSecurity & AwarenessComputableG Data
Rik Sanders

In het boek 'Cyberdanger – Understanding and guarding against cybercrime' geeft security-evangelist Eddy Willems van G Data samen met vijftien deskundigen zijn visie over het huidige dreigingslandschap. In samenwerking met uitgeverij Springer biedt Computable een paar lezers de gelegenheid dit boek vol bespiegelingen, analyses en anekdotes te bespreken.

Door de toenemende digitalisering van de samenleving neemt het belang van cyberveiligheid toe en zijn cyberaanvallen vrijwel onvermijdelijk geworden. Cybercriminelen worden steeds inventiever en tegelijkertijd hebben organisaties steeds meer moeite om cyberaanvallen tegen te houden. In het boek ‘Cyberdanger’ krijgen lezers een overzicht van de recente online-cybergevaren en komen ze te weten hoe ze deze het beste kunnen voorkomen.

Ook geven de experts hun verwachtingen over de toekomst. Zo geeft Eddy Willems een schets hoe de digitale wereld er in 2033 naar zijn idee uitziet. Andere bijdragen zijn onder meer van Graham Cluley (ex-Sophos), Natalya Kaspersky (medeoprichter Kaspersky Labs), Righard Zwienenberg (Eset), Luis Corrons (Avast) en Richard Ford (ForcePoint).

Daarnaast haalt Willems in zijn boek tal van anekdotes aan. Zo kwam hij er achter dat hij op vijfhonderd meter van de allereerste vrouwelijke virusschijfster in de wereld woonde. En heeft hij ooit per ongeluk een luchthaven in Saudi-Arabië geïnfecteerd.

Recensie?

Doordat de onderwerpen op een begrijpelijke manier zijn uitgelegd, is het boek geschikt voor iedereen die meer te weten wil komen over cybersecurity. Lezers die graag een recensie willen schrijven over dit boek, sturen een e-mail naar redactie@computable.nl. Bij over-inschrijving vindt een loting plaats. De recensie dient op 5 augustus 2019 in het bezit te zijn van de redactie van Computable.

Inschrijving is inmiddels gesloten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    Handen samenwerking overaankomst security beveiliging
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: European Security Program Microsoft, Atos ondersteunt Nations League, Amista winkelt in Nederland (en meer)

    e-mail
    ActueelSecurity & Awareness

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    ActueelSecurity & Awareness

    Europese Commissie scherpt Cybersecurity Act aan

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit was Cybersec Europe 2025!

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs