Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Biometrie

NEC ondersteunt VN in strijd tegen wereldhonger

29 augustus 2019 - 07:49ActueelInnovatie & Transformatie
Suzanne Martens

NEC gaat een samenwerking aan met het Wereldvoedselprogramma (WVP) van de Verenigde Naties (VN). Het Japanse ict-bedrijf biedt de VN expertise op het gebied van biometrie. Dat wordt toegevoegd aan het Scope-platform van de VN om wereldhonger te bestrijden.

WVP beschikt over een platform voor het beheer van digitale identiteit en dienstverlening. Dit wordt zowel door de WVP als zijn partners ingezet om voedselhulp en diensten te realiseren. Via de samenwerking met NEC wil de organisatie nu nieuwe technologieën op het gebied van biometrische authenticatie aan het Scope-platform toevoegen. Dit met het doel om de kwaliteit van het platform te verbeteren.

Dit partnerschap helpt de zeventien duurzame ontwikkelingsdoelen van de VN te bevorderen, met name de tweede doelstelling om ‘een einde te maken aan honger, voedselzekerheid en verbeterde voeding te bereiken en duurzame landbouw te bevorderen.’ Hierbij moet honger tegen 2030 uit de wereld geholpen zijn.

Meer over

Biometrie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Sharp hoofdkantoor Europa
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Sharp neemt belang in display-divisie van NEC

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs