Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Distology brengt Britse controlesoftware naar Benelux

23 januari 2020 - 16:27ActueelGovernance & PrivacyDistology
Rik Sanders

Distology gaat de Engelse governance-software van Ideiio in de Benelux distribueren. Het betreft een zogeheten oplossing voor 'identity governance and administration' (IGA) en is volgens de distributeur een stuk goedkoper dan de gangbare producten. De IGA-software ondersteunt het toegangscontrolebeleid ('access control policy') bij organisaties. Ideiio is een afsplitsing van ProofID, een adviesbedrijf uit Manchester voor identiteitsbeveiliging.

Directeur Tom Eggleston van Ideiio vertelt dat de software sinds februari 2019 op de markt wordt aangeboden, maar dat die als IGA-oplossing al veel langer onder de paraplu van ProofID bestond. ‘De oplossing sloeg zo goed aan dat wij het aandurfden om het als standalone-oplossing op de markt te brengen.’

Volgens Eggleston zijn de bestaande IGA-oplossingen slechts voor een beperkte groep ondernemingen interessant. ‘Ze zijn, kortweg gezegd, nogal prijzig en alleen bedoeld voor de Fortune 500-multinationals. Terwijl de veel grotere groep die daaronder zit ook te maken heeft met internationale ontwikkelingen als PSD2 en andere richtlijnen. Met Ideiio is het voor deze doelgroep nu ook haalbaar is om een IGA-oplossing aan te schaffen. Bovendien is de software makkelijk implementerbaar.’

Als distributeur voor de Benelux en Noord-Europa viel de keuze op Distology. Voor de Engelse markt werkt Ideiio al met dit – eveneens Engelse – bedrijf. Hans Maatkamp, algemeen directeur Distology Nederland, stelt dat het IGA-platform van Ideiio een goede aanvulling is op cloudidentiteitsproducten, zoals van Okta. Gebundeld kan de middenmarkt een complete beheeroplossing voor identiteitstoegang worden aangeboden.

Meer over

Governance

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    CloudM zet zinnen op Nederlandse en Belgische markt

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs