Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Ict-vakbeurzen verder uitgesteld tot september

27 maart 2020 - 12:55ActueelCloud & InfrastructuurComputableInfosecurity.beJaarbeurs
William Visterin

Jaarbeurs, organisator van de ict-vakbeurzen Infosecurity.be en Data & Cloud Expo, heeft beslist deze verder uit te stellen naar 9 en 10 september 2020. Ook de uitreiking van de Computable awards wordt mee verplaatst naar die datum.

De beurs, die oorspronkelijk gepland stond op 18 en 19 maart 2020, werd enkele weken geleden, door de uitbraak van het Coronavirus in België al verplaatst naar 27 en 28 mei 2020.

Gelet op de huidige situatie en de verwachte evolutie, lijkt ook deze datum nog te snel te komen. Daarom werd beslist de beurs finaal te laten doorgaan op 9 en 10 september 2020 in Brussels Expo.

Ook Awards en Café

Met de verplaatsing verschuiven ook het Computable Café op de beurs en de uitreiking van de Computable Awards (IT Person of the Year, IT Project of the Year, Social Innovation of the Year en Start-up of the Year) mee naar 9 en 10 september 2020.

Het is geen gemakkelijke beslissing, een beurs tweemaal moeten verplaatsen, erkent Ivo Meertens, Brand Manager bij Jaarbeurs. ‘Maar gezien de omstandigheden hebben wij besloten de beurs verder uit te stellen. We hebben een zorgvuldige afweging gemaakt, waarbij we het belang van de bezoekers en deelnemers voorop hebben gezet.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs