Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Frank Geets leidt Digitaal Vlaanderen

14 juli 2022 - 08:36ActueelCarrièreDigitaal Vlaanderen
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Frank Geets, topman van het Agentschap Facilitair Bedrijf, volgt voorlopig Barbara Van Den Haute op als (waarnemend) administrateur-generaal van Digitaal Vlaanderen. Daar draagt hij zorg voor de continuïteit na het plotselinge vertrek van Van Den Haute naar Microsoft.

Geets is geen onbekende bij de Vlaamse overheid. Zo is hij bijna tien jaar administrateur-generaal van het Agentschap Facilitair Bedrijf, het orgaan dat de Vlaamse, provinciale en lokale besturen ondersteunt met ict-diensten. Hij is tevens voorzitter van de Vlaamse Vereniging voor ICT-personeel.
Geets heeft ook ervaring als procurementmanager, onder andere bij Scott Continental. Begin 1992 trekt hij naar koerierdienst Fedex als EMEA procurementmanager. Negen jaar later wordt hij aangetrokken door de mobiele operator Base en in 2003 door Telenet als purchasing director. In 2008 bekleedt hij de functie van facilitair directeur bij het Algemeen Ziekenhuis Nikolaas. Geets is tevens lid van de raad van bestuur van het Vlaams Energiebedrijf en voorzitter van Movi, het vrijwillig samenwerkingsverband van ambtenaren van de Vlaamse overheid.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Cloud security
    ActueelOverheid

    Doccle en Digitaal Vlaanderen werken aan datakluis

    ActueelData & AI

    Microsoft en Vlaanderen partners voor datacontrole

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs