Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Carya koopt Zwitserse Softmotive

30 mei 2023 - 09:32ActueelCloud & InfrastructuurBMW
Alfred Monterie

Carya uit Puurs (provincie Antwerpen) slaat toe in Zwitserland. De it-dienstverlener voor autodealers in de Benelux heeft de eerste stap genomen in een ambitieuze groeistrategie. Met de overname van reseller Softmotive krijgt de groep toegang tot de Zwitserse markt.

Net als Carya helpt Softmotive autobedrijven met de implementatie van het dealermanagementsysteem Incadea. De Zwitsers kunnen hun dienstverlening met add-ons en andere it-oplossingen van Carya uitbreiden. Het gaat daarbij om hardware, software en telecominfrastructuur, it voor marketingdiensten en CRM. De Puursenaars zorgen voor de integratie van deze pakketten. 
Ook is Softmotive dankzij Carya nu in staat dealers van BMW, Mercedes-Benz, Peugeot, Opel en Jaguar/LandRover te bedienen. Carya heeft met die dealergroepen intensieve contacten.

Ceo Patrick Vanbrabandt wil in heel Europa dealers gaan ondersteunen. Pride Capital uit Amsterdam draagt zorg voor het groeigeld.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Deryckere nieuwe ceo Cegeka (en meer)

    Vlaanderen
    Overheid

    Bijna elke Vlaamse gemeente hangt vast aan Microsoft

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Cloud & Infrastructuur

    Nutanix: ai stimuleert containergebruik, maar vergroot risico’s

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Apple introduceert M5 Pro en M5 Max, Accenture koopt Ookla (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    AWS-datacenters herstellen in Midden-Oosten van drone-aanvallen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs