Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Overname acquisitie deal akkoord

Inetum steekt met inlijving Unifii het Kanaal over

04 december 2023 - 11:04ActueelInnovatie & TransformatieInetum-RealDolmenServiceNow
Rik Sanders

De Franse it-dienstverlener Inetum neemt Unifii over, een Elite-partner van ServiceNow in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. De overname heeft als doel de aanwezigheid van de groep in genoemde landen te versterken en tegelijkertijd een toonaangevende Europese partner voor ServiceNow te worden.

Met de overname van Unifii wordt Inetum een Europese partner voor ServiceNow met bijna vijfhonderd experts en ruim tweeduizend certificeringen op zak. Inetum biedt een volledig aanbod aan diensten en bedrijfstransformatie-oplossingen aan op het ServiceNow-platform met operationele vaardigheden die een breed geografisch bereik hebben gaande van het Verenigd Koninkrijk en Ierland naar Oost-Europa, Spanje, Portugal, Frankrijk, België, Zwitserland en Luxemburg. Ook maakt Inetum gebruik van offshore-mogelijkheden in India.

De acquisitie is een belangrijke stap in de groeistrategie van Inetum, aldus topman Jacques Pommeraud. De ambitie is om de nummer één-ServiceNow-partner in Europa te worden. In zijn beleid wordt het bedrijf gesteund door de Amerikaanse investeerder Bain Capital die sinds begin 2022 de eigenaar is.  

Bij Inetum werken bijna 28.000 medewerkers. Het bedrijf realiseerde in 2022 een omzet van 2,4 miljard euro. Inetum nam in 2018 RealDolmen over en haalde het van de beurs.

Meer over

DienstenOffshoringOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Inetum
    ActueelGovernance & Privacy

    Inetum neemt 47 Quai, Proceed en Viseo over

    ActueelGovernance & Privacy

    Realdolmen in handen van GFI en verdwijnt van beurs

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs