Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Protime koopt Sheepblue

13 maart 2024 - 12:55ActueelCarrièreProtime
Teus Molenaar
Teus Molenaar

Workforce-managementsoftwareleverancier Protime neemt de planningssoftware Sheepblue over. Deze software voor personeelsplanning op basis van ai is ontwikkeld door de gelijknamige Oostenrijkse startup.

De software richt zich op sectoren waar in ploegen gewerkt wordt, zoals in de logistiek en in de productie, en waar zaken komen kijken zoals shiftwissels en dag- en nachtwerk. De functionaliteiten van de Sheepblue-software zullen geïntegreerd worden in de bestaande Protime-software.

De komende maanden wordt de Sheepblue-software overgezet naar Protimes workforce-managementplatform. De nieuwe functionaliteiten komen daarmee beschikbaar voor de meer dan vijfduizend Protime-klanten. De ai-planningstool houdt rekening met wet- en regelgeving, gekozen optimalisatiestrategieën, vereiste werktijden en voorkeuren van de werknemers. Ook bevat het features voor het vastleggen van specifieke vaardigheden voor het werken van bepaalde diensten en het ruilen van shiften tussen collega’s, en is het mogelijk om per minuut in te plannen.

Ambitie

Protime is een van de grootste workforce-managementaanbieders in België en Nederland en wil dit worden in alle landen waar het moederbedrijf SD Worx actief is. De ambitie is groot: over vijf jaar wil het softwarebedrijf zijn klantenbestand verdubbeld hebben naar ruim tienduizend klanten in Europa. Dat wil het bedrijf enerzijds doen door in meer landen actief te worden. Zo nam Protime eind vorig jaar nog zijn Spaanse sectorgenoot SoftMachine over. Anderzijds wil Protime zijn workforce management oplossingen verder uitbreiden en versterken, zoals met de overname van de Sheepblue-software.

Meer over

Startups

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Centric verkoopt Belgische detacheringstak aan Planet Group

    ActueelCarrière

    Waarom de it’er een vrijgevochten vogel is

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Architectuur is meer dan alleen techniek

    Java
    OpinieSoftware Innovation

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    ActueelCarrière

    Valerie Taerwe is IT Person of the Year 2025

    Awards prijs beker
    ActueelCarrière

    Dit zijn de winnaars van de Computable Awards 2025

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs