Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Deal
[Foto: Khwanchai AMstocker/Shutterstock.com]

Yuma haalt ai-expert B12 Consulting binnen

22 mei 2024 - 13:34ActueelWerkplek & BeheerYuma
Rik Sanders

Yuma neemt B12 Consulting over, een dienstverlener op het gebied van data en kunstmatige intelligentie. Daarmee versterkt de Brusselse it-dienstverlener zijn praktijk om digitale transformaties bij klanten te ondersteunen.

B12, met een hoofdkantoor in Louvain-la-Neuve, beschikt over geavanceerde expertise op het gebied van data en artificial intelligence (ai) om innovatie en digitale verbeteringen voor bedrijven in verschillende sectoren te stimuleren. Sprekende voorbeelden zijn het werk dat B12 heeft gedaan om de ontwikkeling van mRNA-vaccins te verbeteren of om de Brusselse traminfrastructuur proactief te monitoren. Er werken 45 man bij het bedrijf.

Yuma biedt oplossingen voor het digitale landschap, van strategie en ideevorming tot uitvoering en de operatie. De Benelux-groep (circa zevenhonderd medewerkers) bestaat uit de labels Xplus, Total Design, Bpsolutions, Luminis, Aprico en nu dus dus ook B12 Consulting. M80, een in Brussel gevestigde investeerder, is meerderheidsaandeelhouder.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Pascal Laffineur
    ActueelCarrière

    Pascal Laffineur wordt ceo Yuma

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs