Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

White-label specialist Sewan neemt Belgische TechIT.be over

‘Deze overname illustreert onze ambitie om ons model verder uit te rollen in Europa’, aldus Thomas Gros, ceo van Sewan Belgium (rechts op de foto)
06 januari 2026 - 14:35ActueelCloud & InfrastructuurSewan
William Visterin

Sewan, een pan-Europese speler in cloud- en telecomdiensten, heeft de overname aangekondigd van het Belgische telecombedrijf TechIT.be. De acquisitie moet de technologische expertise en marktpositie van Sewan in België versterken en hun cybersecurity-aanbod verbreden.

Sewan positioneert zich in België als white-label aanbieder voor it-integratoren en partners. Naast de historische expertise in voice over IP dekt het bedrijf naar eigen zeggen het volledige spectrum aan telecom- en it-behoeften: mobiele telefonie, internettoegang, hosting, Microsoft-diensten en beveiliging. Voor 2026 staat verdere versterking van het security-aanbod op de agenda, onder meer via een strategisch partnerschap met CrowdStrike.

TechIT.be werd opgericht in 2010 en is gevestigd in het Waalse Grez-Doiceau. Het bedrijf is gespecialiseerd in telecom- en IT-diensten zoals internet, telefonie, cloud, security, support en infrastructuur, en hanteert een one-stop-shop benadering.

Europese uitrol

De twee bedrijven kennen elkaar al langer. Het partnerschap tussen Sewan en TechIT.be loopt al meer dan tien jaar. Deze bestaande relatie moet een vlotte integratie vergemakkelijken. ‘Deze overname illustreert onze ambitie om ons model verder uit te rollen in Europa, met behoud van een sterke lokale verankering’, aldus Thomas Gros, ceo van Sewan Belgium. Voortaan maakt TechIT.be dus deel uit van dit Europees project.

De overname moet op meerdere vlakken synergieën creëren. Technologisch combineert de deal expertise in automatisering en cyberbeveiliging. Commercieel vergroot de samenvoeging van het indirecte white-labelverkoopmodel van Sewan en de brokerage-activiteit van TechIT.be, volgens de twee bedrijven, de marktdekking in België.

Dankzij de acquisitie mikt Sewan Belgium in 2026 op een omzet van bijna 20 miljoen euro, met een team van 40 medewerkers. De bestaande teams van TechIT.be blijven behouden.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    AWS-datacenters herstellen in Midden-Oosten van drone-aanvallen

    man cloud laptop kantoor
    Werkplek & Beheer

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Innovatie & Transformatie

    It-outsourcing: de sterkste spelers in vijf domeinen

    Software Innovation

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    Cloud & Infrastructuur

    Van opslag naar databeheer: Pure Storage herdoopt zich tot Everpure

    Innovatie & Transformatie

    Doorbraak ASML: krachtiger EUV-lichtbron verhoogt chipproductie fors

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs