Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Marc Vael maakt promotie bij Danaher

13 september 2021 - 09:51ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Marc Vael wordt bij de Danaher groep platform chief information security officer. Daarmee maakt hij een mooie promotie. Hij was tot nog toe aan de slag bij Esko.

Vier jaar geleden werd beveiligingsspecialist Marc Vael als it security-directeur aangetrokken door Esko. Het bedrijf uit Gent werd begin 2011 overgenomen door de Amerikaanse Danaher met een hoofdzetel in Washington. De bio- en life science-groep staat met 69.000 werknemers in 140 landen voor een omzet van 22,3 miljard dollar.

Vael wordt er nu dus platform chief information officer voor de ‘packaging en color management’-organisatie waarvan Pantone een van de bekendste merken is. Hij moet er binnen het drie jaar Atlas-programma waken over security en privacy voor vier bedrijven binnen de groep. Daarbij zal hij de link moeten leggen tussen r&d, verkoop, procurement en hr.

Vael is ere-fellow van de faculteit economie en bedrijfswetenschappen van de KULeuven. Hij startte zijn loopbaan in 1993 bij IBM en werkte bij Arthur Anderen, KPMG en Smals.      

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Marc Vael nieuwe voorzitter studiecentrum SAI

    Marc Vael Chief Information Security Officer Esko
    ActueelCarrière

    Marc Vael chief information security officer Esko

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs