Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

IBM wil alleen gevaccineerd personeel op kantoor

17 augustus 2021 - 13:00ActueelCarrièreIBM
William Visterin

Bij IBM zijn alleen volledig gevaccineerde werknemers welkom in hun Amerikaanse kantoren, als die vanaf 7 september weer de deuren openen.

IBM volgt hiermee het voorbeeld van andere technologiebedrijven als Google en Facebook. Steeds meer van hen eisen dat alleen wie ingeënt is naar de werkvloer terug mag keren. Al zijn er soms wel uitzonderingen voor medische redenen.

Mailing

Bij IBM zijn alle personeelsleden per mail op de hoogte gebracht van dit beleid. ‘We zullen nog steeds veel van onze Amerikaanse vestigingen openen in de week van 7 september’, klonk het in dat interne bericht aan het ­personeel, die het persagentschap Reuters kon bemachtigen. ‘Maar de heropening zal er alleen voor volledig gevaccineerde werknemers zijn die kiezen om terug naar kantoor te komen.’

De beslissing van het technologiebedrijf is ook ingegeven vanuit de opmars van de deltavariant van het coronavirus. Die is aan een opmars bezig is in de Verenigde Staten.

En Europa?

De plannen lijken momenteel enkel van toepassingen voor de Amerikaanse kantoren. In Europa ligt een verplichte vaccinatie voor werknemers moeilijker.

De lokale IBM-woordvoerder kon (nog) niet antwoorden op de vraag van Computable of de regeling ook impact heeft op de situatie in België of Nederland.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    IBM spoort gestolen Mercedessen op

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs