Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Barracuda versterkt MSP-securityportfolio met uitgebreide mogelijkheden

2 februari 2022Cloud & Infrastructuur

Dankzij de integratie van Barracuda Email Protection met SKOUT Managed XDR kunnen MSP’s hun klanten e-mailsecurity bieden binnen het SKOUT Managed XDR-platform. Daarbij gaat het onder andere om bescherming tegen imitatie en domeinfraude, beveiliging van e-mailgateways en toegang tot loggegevens voor analyse van dreigingen en incidentrapportage.

“In het constant veranderende landschap van securitydreigingen moeten MSP’s oplossingen en diensten leveren die alle risico’s aanpakken”, zegt Neal Bradbury, SVP, Barracuda MSP. “Met dit soort securityservices kunnen MSP’s direct en met de juiste informatie en middelen actie ondernemen om hun klanten te beschermen.”

De nieuwe alliantie met SentinelOne biedt zowel Barracuda SKOUT Managed XDR als Barracuda RMM extra functionaliteit voor endpointsecurity. Dankzij integratie van SentinelOne Endpoint Protection met Barracuda SKOUT Managed XDR kunnen MSP’s nu de SentinelOne-oplossing aanschaffen en gebruiken via Barracuda’s Managed XDR-service. Daarmee profteren MSP’s van de expertise van Barracuda’s SOC, dat 24/7 analyse, detectie en rapportage van securityincidenten biedt, waarmee MSP’s zo nodig in actie kunnen komen. Bovendien kunnen MSP’s die gebruikmaken van Barracuda RMM nu de securitystatus van hun klanten bewaken en beoordelen door gebruik te maken van SentinelOne.

“De nieuwe integraties met SentinelOne en SKOUT Managed XDR maken deel uit van onze missie om MSP’s te helpen over te stappen naar een businessmodel waarin security centraal staat. Daarbij past deze ontwikkeling bij onze focus op innovatie en versterking van de securitycapaciteiten van onze partners”, vervolgt Bradbury.

“De gedistribueerde, hybride werkmodellen van nu betekenen dat bedrijven nieuwe en innovatieve manieren moeten vinden om hun securitystatus te verbeteren”, zegt Brandon Andrews, VP Worldwide MSP, SentinelOne. “We zijn trots op deze samenwerking met Barracuda om MSP’s oplossingen te bieden, zodat zij hun klanten kunnen helpen bij het detecteren en verhelpen van mogelijke securitygebreken op endpoints en daarbuiten.”

Samengevat: 

– Integratie van Barracuda Email Protection met SKOUT Managed XDR versterkt Barracuda’s MSP-securityportfolio; 

– Dankzij een nieuwe alliantie met SentinelOne kunnen MSP’s hun mogelijkheden voor endpointsecurity uitbreiden wanneer ze SentinelOne aanschaffen en gebruiken via Barracuda SKOUT Managed XDR; 

– SentinelOne biedt verbeterd inzicht in endpoint security via Barracuda RMM; 

– De nieuwe integraties versterken de mogelijkheden voor e-mail- en endpointsecurity MSP’s, door geavanceerde technologie te combineren met een 24/7 security operations center (SOC). 

Kijk voor meer informatie over Barracuda’s MSP-securityfortfolio op https://barracudamsp.com/.

Blog: https://smarttermsp.com/qa-barracudas-enhanced-offering-for-email-and-endpoint-protection

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Software Innovation

    Een persbericht later: Indiase outsourcers staan voor uitdagingen

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Carrière

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Deryckere nieuwe ceo Cegeka (en meer)

    Vlaanderen
    Overheid

    Bijna elke Vlaamse gemeente hangt vast aan Microsoft

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Cloud & Infrastructuur

    Nutanix: ai stimuleert containergebruik, maar vergroot risico’s

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs