Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Carrière

Martin Butler: prof digitale transformatie Vlerick

24 februari 2023 - 11:49ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

De Zuid-Afrikaan Martin Butler is door Vlerick Business School aangetrokken als professor digitale transformatie. Hij is gespecialiseerd in strategische technologie-investeringen, projectportfoliomanagement en digitale weerbaarheid.

Martin Bulter is ingenieur electronica van opleiding en begon zijn loopbaan in 1996 als ontwikkelaar en business analist bij Qdata. Twee jaar later ging hij aan de slag bij ESI als projectmanager voor omvangrijke it-systemen.

Begin 2007 koos hij echter voor de universiteit van Stellenbosch, eerst als professor digital enterprise management, later als head teaching en learning van de Business School. Hij werd er ook verantwoordelijk voor het MBA programma. Tegelijk was hij sinds vorig jaar tevens learning en digital consultant bij Agri Technovation South Afrika. Maar sinds begin dit jaar dus voltijds professor aan de Vlerick Business School.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Carrière

    Tim Cook laat Apple in blakende gezondheid achter, maar in­no­va­tie­mo­tor moet in hogere versnelling

    Carrière

    Ruim 13.000 banen weg bij softwarebedrijven

    Carrière

    Nutanix tuigt Benelux-organisatie op

    Cloud & Infrastructuur

    Minder verlies, wel aanhoudende omzetkrimp bij Atos

    Cloud & Infrastructuur

    FTTH Council Europe omgedoopt tot Fibre Council Europe

    Innovatie & Transformatie

    Exposities over de invloed van gaming

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs