Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Jaarbeurs verplaatst vakbeurzen naar voorjaar 2021

19 juni 2020 - 10:07ActueelInnovatie & TransformatieInfosecurity.be

Infosecurity.be, Data & Cloud Expo wordt verplaatst naar het voorjaar van 2021. De it-vakbeurs stond aanvankelijk gepland voor 9 en 10 september 2020 in Brussels Expo.

De uitbraak van het coronavirus zorgde er eerder al voor dat de Infosecurity.be, Data & Cloud Expo verplaatst werd van het voorjaar 2020 naar september 2020. Dat de coronacrisis de beurzensector helemaal op zijn kop heeft gezet, is de afgelopen maanden dus wel duidelijk gebleken.

De onduidelijkheid die nog steeds heerst rond een mogelijke tweede golf, en het al dan niet kunnen doorgaan van evenementen na 31 augustus 2020, heeft Jaarbeurs doen beslissen de it-vakbeurs Infosecurity.be, Data & Cloud expo te verplaatsen naar volgend jaar.

‘Om een kwalitatieve beurs te bieden is er voor zowel Jaarbeurs als haar exposanten voldoende voorbereidingstijd nodig en juist dit kan door de onzekerheid niet worden gegarandeerd’, oppert Bram van den Braak, brandmanager bij Jaarbeurs.

31 maart en 1 april 2021

Jaarbeurs richt zich nu volledig op de voorbereidingen van de nieuwe editie van Infosecurity.be, Data & Cloud Expo, die zal plaatsvinden op 31 maart en 1 april in Brussels Expo. ‘Wij hebben er alle vertrouwen in dat we in 2021 weer een succesvolle editie kunnen neerzetten, waarbij we de kwaliteit bieden die onze partners en bezoekers van ons gewend zijn’, stelt Van den Braak.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Visterin Verdiept: Dit was Infosecurity.be!

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs