Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Blockchain Innovation Conference: interessantste innovatie?

07 juni 2018 - 12:13AchtergrondSecurity & Awareness
Krijn Soeteman
Krijn Soeteman

De Rabobank in Utrecht was het podium van de Blockchain Innovation Conference. Het gewone volk lijkt er een beetje klaar mee de laatste tijd, maar de echte innovatie lijkt pas nu langzaam van de grond te komen. Heeft u een onderdeel gespot tijdens de conferentie waarvan u zegt: 'dit is echt de toekomst'?

De conferentie werd traditioneel afgetrapt door Vincent Everts na een blockchain 101 vroeg in de ochtend. De grote vraag deze keer was: van proof of concept naar real world solutions. Van blockchain 3.0, projecten in productie en hoe risico’s te beheersen met blockchaintoepassingen. Maar ook de vraag of en waar een blockchain past in een corporate it-portfolio.

In de middag was tijd voor verschillende tracks, namelijk: business, technology, government, energy en ico’s (initial coin offerings). Deze sessies werden door niet de minsten geleid. Maar er wordt dan ook aan interessante zaken gewerkt. Een multi-bank-blockchain voor makkelijker handelen, ontwikkeld door Nederlandse en buitenlandse banken, maar ook identiteitsvraagstukken, zoals blockchain-powered Know Your Customer-systemen. En is Iota (opensource cryptovaluta) bruikbaar? Wat gaat de Rotterdamse haven doen? En wat zijn interessante ico’s?

Veel vragen, maar nu aan u: wat was volgens u de belangrijkste innovatie op de conferentie?

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Blockchain
ActueelInnovatie & Transformatie

Italianen winnen Blockathon van Europese Commissie

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs