Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Watson-strateeg Marc Teerlink verlaat IBM

01 december 2017 - 09:14ActueelCarrièreIBM
Pim van der Beek

Chief business strategist van IBM's Watson-groep, Marc Teerlink, is opgestapt. Dat meldt de Nederlander via LinkedIn. Teerlink zegt vandaag (1 december) meer bekend te maken over het vervolg van zijn carrière.

In het bericht op LinkedIn van 30 november 2017, meldt Teerlink dat hij zijn laatste dag bij IBM erop heeft zitten. 

Teerlink bedankt zijn team en werkgever IBM en is trots dat hij deel heeft uitgemaakt van de ontwikkelingen op het vlak van kunstmatige intelligentie (ki) en IBM Watson.

Hij schrijft dat hij 16,5 jaar voor IBM heeft gewerkt. In die tijd was hij actief in vijf verschillende landen, verdeeld over twee continenten. Hij was bijna vier jaar actief als chief business strategist voor de Watson-groep.  

IBM Watson

Teerlink was de afgelopen jaren actief als chief business stategist voor de IBM Watson Group. In die rol was hij verantwoordelijk voor de inzet van IBM’s supercomputerplatform Watson bij bedrijven en organisaties. Computable sprak in 2016 met Teerlink voor een uitgebreid interview over Watson.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Supercomputer Watson vervangt verzekeringspersoneel

    Nieuw kantoor
    ActueelCloud & Infrastructuur

    IBM steekt 178 miljoen euro in Watson IoT-kantoor

    Arts met stethoscoop
    ActueelInnovatie & Transformatie

    IBM Watson kiest foute kankerbehandeling

    ActueelCarrière

    Watson-strateeg Teerlink verruilt IBM voor SAP

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs