Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

DeltaBlue scoort 300.000 via KBC-crowdfunding

09 april 2019 - 07:42ActueelCloud & InfrastructuurCorda Campus
Suzanne Martens

DeltaBlue uit Hasselt heeft driehonderdduizend euro opgehaald via een crowdfunding-campagne. Deze werd opgezet op het Bolero Crowdfunding van KBC. DeltaBlue zet het geld in om de commerciële organisatie verder uit te bouwen en de nodige certificaten te behalen voor de grootzakelijke (enterprise)markt.

DeltaBlue, in 2015 opgericht door Bram Pieters en Maecenas Group, levert cloudoplossingen voor digitale agentschappen en software ontwikkelaars. Het bedrijf heeft veertien medewerkers in dienst. Zij zijn actief vanaf de Corda Campus in Hasselt en bedienen klanten als Wijs, Wunderman, Prophets en Yappa.

Om verder te groeien zijn nieuwe middelen nodig. ‘We zetten volop in op het behalen van een iso-certificaat en het is tevens noodzakelijk om onze commerciële organisatie verder te professionaliseren’, vertelt cto Bram Pieters. ‘We gaan ook verdere stappen zetten richting het buitenland.’

Het bedrijf koos voor crowdfunding, waarbij voor een minimum bedrag een beroep wordt gedaan op particuliere investeerders. Dit deed DeltaBlue via het Bolero crowdfunding-platform van KBC. Het gaat om een obligatielening van driehonderdduizend euro.

Meer over

CertificeringISO

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    DeltaBlue brengt bedrijven naar de cloud

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs