Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Delaware helpt Renson aan SAP S/4Hana

07 februari 2019 - 08:14ActueelCloud & InfrastructuurDelaware ConsultingSAP
Suzanne Martens

Renson, een wereldwijde leverancier van ventilatie, zonwering en outdoor-oplossingen, selecteert de Belgische ict-leverancier Delaware voor de uitrol van diverse SAP-oplossingen, waaronder S/4Hana. Dit in het kader van het zogeheten Sunrise-project, waarbij de organisatie op basis van data en inzichten bedrijfsbeslissingen op internationaal niveau wil nemen en de klantervaring wil verbeteren. De implementatie moet in 2020 afgerond zijn.

Met Sunrise wil Renson op basis van kwalitatieve data en waardevolle inzichten snellere en betere beslissingen nemen om zo zijn internationale groei en innovatiepotentieel verder te bestendigen. Tegelijk wil Sunrise ook de dienstverlening en de klantervaring (customer journey) verbeteren.

‘Het project Sunrise moet de internationale groei versnellen en de integratie van overnames  vereenvoudigen’, vertelt Renson-directeur Paul Renson. ‘Door het project hoeven we straks niet meer op verouderde technologie te vertrouwen en kunnen we de gebruiksvriendelijkheid, digitalisering, productinnovatie en standaardisering versnellen. Daarnaast is het verbeteren van de samenwerking met partners wereldwijd een belangrijke doelstelling.’

SAP-pakket

Om Sunrise te realiseren implementeert Renson samen met Delaware een volledige SAP-oplossing, bestaande uit SAP S/4Hana, SAP C/4HANA, SAP Engineering Control Center en SAP Vendor Invoice Management by Open Text.

Renson: ‘De gepreconfigureerde SAP S/4Hana-oplossing staat garant voor operationele excellentie terwijl C/4HANA een compleet platform biedt voor een optimale customer experience zowel in b2b als b2c markten. Het SAP Engineering Control Center zal op zijn beurt de technische efficiëntie verhogen door de cad-systemen te verbinden met de operationele SAP S/4Hana-omgeving.’

Wereldwijd actief

Het familiebedrijf Renson is in 1909 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in het Belgische Waregem. Het bedrijf beschikt over duizend medewerkers wereldwijd.

Delaware is een van oorsprong Belgische bedrijf beschikt over 24 kantoren, waaronder Antwerpen, Gent, Kortrijk, Waver, Lummen en het Nederlandse Den Bosch. De organisatie is actief in twaalf landen en heeft ruim tweeduizend medewerkers in dienst.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelCloud & Infrastructuur

Delaware koopt branchegenoot Aztalan

ActueelCloud & Infrastructuur

Delaware bouwt nieuw ICT-platform voor Eandis

delaware consulting logo vlaggen
ActueelInnovatie & Transformatie

Delaware zet voet aan de grond in Limburg

Koen Van Loo
ActueelCarrière

Koen Van Loo wordt CIO bij Renson groep

Nieuwe partners
ActueelCarrière

Vier nieuwe partners bij Delaware

Duitsland
ActueelCloud & Infrastructuur

Delaware en het Duitse Lauterbach fuseren

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs