Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Esa Tihilä herbenoemd tot voorzitter EESPA


28 december 2015 - 11:09ActueelCarrièreBasware
Rik Sanders

Esa Tihilä, bestuursvoorzitter van het Finse softwarebedrijf Basware, is wederom herbenoemd tot voorzitter van de European E-Invoicing Service Providers Association (Eespa). Tijdens de jaarlijkse algemene ledenvergadering werd Marcus Laube, algemeen directeur van Crossinx, verkozen tot medevoorzitter. De Eespa is de Europese brancheorganisatie voor leveranciers van e-facturering. De leden stimuleren de invoering van e-invoicing en ondersteunen overheden bij het ontwikkelen van regelgeving op dit gebied.

Tihilä zal de Eespa voor een derde termijn van twee jaar gaan leiden. De nieuwe medevoorzitter Laube volgt Charles Bryant op. Bryant heeft de nieuwe functie van secretaris-generaal van de Eespa toegewezen gekregen om de operationele gang van zaken bij de Europese branchevereniging te verbeteren.

Uit een recent ledenonderzoek blijkt dat de deelnemende Eespa-leden in 2014 ongeveer één miljard elektronische facturen verwerkten. ‘De afgelopen jaren is de toepassing van en het bewustzijn rond e-facturering aanzienlijk toegenomen’, zegt Tihilä in een persverklaring. ‘In verschillende landen is de kritische massa van e-facturering reeds bereikt. De Eespa blijft een accent leggen op gebieden zoals interoperabiliteit, de harmonisatie van normen en ’go-to-market’-benaderingen voor e-facturering.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelSecurity & Awareness

    Cruijffiaanse blik op cybersecurity: je ziet het pas als je het doorhebt

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    AchtergrondCarrière

    ‘Zodra je stopt met leren loop je achter’

    AchtergrondCarrière

    Cybersecurity-pro of toch liever bij de politie?

    AchtergrondCarrière

    Superkrachten, geen monkey tasks

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs