Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Qbus verovert Azië via partnership met Orel

15 december 2015 - 09:20ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Qbus, een kmo uit Erpe-Mere die oplossingen ontwikkelt om gebouwen te automatiseren en slimmer te maken, sloot een partnership af met Orel Corporation uit Sri Lanka. Hiermee wil het de internationale groei op de Aziatische markt versnellen.

Qbus versnelt via de samenwerking met Orel Corporation de internationale groei. Het Aziatische bedrijf gaat namelijk de producten van Qbus verdelen. Daarnaast neemt het ook een participatie in het bedrijf. Hiermee komt de Aziatische markt voor Qbus veel sneller binnen handbereik. Het partnership geeft ook extra mogelijkheden tot investeren in ontwikkeling.

Qbus werd in 1999 opgericht. Het bedrijf levert oplossingen om gebouwen te automatiseren, energiezuiniger en slimmer te maken. Ceo en eigenaar Tom Vanden Bussche: ‘Wij beschikken over een gamma met teleruptoren, dimmers, controllers en andere onderdelen voor schakelkasten die elektrische installaties met één knop of vanop afstand kunnen aansturen.’ Daarnaast heeft het eigen, intelligente schakelaars ontwikkeld. ‘We werken volop aan de integratie van internet of things (IoT)-technologie in onze producten, wat het mogelijk maakt om alle slimme toestellen in een woning met één schakelaar aan te sturen en vanop je smartphone op te volgen’, aldus Vanden Bussche.

Qbus beschikt over vijftien medewerkers. Het groeit snel en zal dit jaar een omzet van 2,5 miljoen euro realiseren. Het bedrijf heeft ondertussen meer dan negenduizend installaties in België. Orel Corporation is marktleider in Azië in elektrisch materiaal. Ze beschikken over kantoren in Australië, Singapore, China, Dubai en Indië, goed voor duizend medewerkers en een omzet van tweehonderd miljoen euro.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs