Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Steve Jobs Apple

Boek: Leven van Steve Jobs verstript

11 december 2015 - 09:15ActueelInnovatie & TransformatieApple
Rik Sanders

Van ict-icoon bij uitstek – Steve Jobs – waren al films over zijn leven verschenen en nu is er ook een stripbiografie: 'Steve Jobs. Waanzinnig goed'. Maker is de Amerikaanse illustratrice, kunstenaar en schrijver Jessie Hartland. In deze grafische biografie beschrijft en verbeeldt Hartland hoe een beeldenstormer als Steve Jobs de in haar ogen beste zakenman van de wereld kon worden.

Steve Jobs Apple

Aan de hand van naiëf-ogende tekeningen en handgeschreven teksten schetst Hartland op een humorvolle, inspirerende wijze het indrukwekkende succesverhaal van techno-geek, lastpak, perfectionist, control freak en genie Jobs.

Knap is ook hoe Hartland de ontwikkelingen, die Jobs (en  geestverwanten) in gang zet bij Apple, Next, Pixar en weer Apple, verweeft met een aantal (technologische) mijlpalen in de afgelopen decennia. Het geeft ook een goed beeld hoe snel de digitale veranderingen zijn gegaan in de laatste dertig jaar.

Dogma’s

Steve Jobs

Hartland weet in haar boek de essentiële momenten in Steve Jobs’ leven op een voor de lezer laagdrempelige, goed te volgen manier over te brengen.

De belangrijkste boodschap die zij ‘namens Jobs’ meegeeft luidt: ‘Leid je eigen leven; blijf niet gevangen in dogma’s, blijf gretig en dwaas en heb moed om je hart en intuïtie te volgen’. 

Boek

Steve Jobs Apple

‘Steve Jobs. Waanzinnig goed’ van Jessie Hartland is uitgebracht door uitgeverij Luitingh-Sijthoff. De gebonden uitgave (ISBN 978-90-245-6785-0, 240 pagina’s) kost 15,99 euro. Er is een e-bookversie voor 9,99 euro.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelInnovatie & Transformatie

Airbus werkt met 3d-platform en digital twins Dassault Systèmes

IBM
ActueelInnovatie & Transformatie

IBM investeert miljarden in VS

ActueelInnovatie & Transformatie

EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

benelux
ActueelData & AI

Benelux loopt voorop in ai-revolutie

AchtergrondInnovatie & Transformatie

Wijn als lokaas: Russische hackers infiltreren Europese diplomatie

ActueelData & AI

Gartner: dynamische software verandert het zakendoen

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs