Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Erwin Verstraelen nieuwe voorzitter CIOforum

09 december 2015 - 07:02ActueelCarrière
Luc Blyaert
Luc Blyaert

Erwin Verstraelen, cio van Aveve, wordt de nieuwe voorzitter van Cioforum. Hij volgt Freddy Van den Wynaert op. Die gaat als cio van Agfa Gevaert weldra op pensioen.

Erwin Verstraelen was sinds de zomer van 2014 ondervoorzitter bij Cioforum. Nu volgt hij Freddy Van den Wyngaert op als voorzitter. Dat kondigde Data News onlangs aan. Van den Wyngaert gaat weldra op pensioen bij Agfa Gevaert. Hij was zes jaar voorzitter van CioForum. Hij blijft wel voorzitter van de overkoepelende Eurocio-vereniging.

Peter Bal, de cio van Wabco, is aangesteld tot vice-voorzitter bij Cioforum. Dit doet hij naast Veerle Lozie, de global operations en IT manager van Melexis, die al sinds vorig jaar ondervoorzitter is bij het Cioforum. 

Erwin Verstraelen

Verstraelen studeerde toegepaste economische wetenschappen aan de Universiteit van Antwerpen en begon zijn loopbaan in 1995 bij de KBC bank. Drie jaar later ging hij als solution architect team leader aan de slag bij integrator EMD, dat later overgenomen is door de GFI groep. In 2008 start Verstraelen bij IBM als senior managing consultant strategiy and transformation. Verstraelen is sinds september 2011 chief information officer (cio) van Aveve. Hier moet hij de it-transformatie in goede banen moet leiden. Daarnaast maakt hij ook deel uit van het Beltug Cabinet.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Vaarwel C++ en C: VS zetten in op memory safe-programmeertalen

    security
    ActueelSecurity & Awareness

    De zware uitdaging van cloudbeveiliging

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCarrière

    Brusselse EDR overgenomen door Ierse Org Group

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Data & AI

    Kan ai einde maken aan tekort aan vaardigheden in soc?

    Rechtspraak
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs