Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Lightspeed komt met omnichannel-platform

26 juli 2016 - 08:01ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

Ook voor de winkelier uit de middenstand is het aanbieden van een geïntegreerde offline en online winkelomgeving binnen handbereik. Lightspeed, leverancier van kassa- en webwinkelsoftware voor retail en horeca, introduceert hiervoor een omnichannel-platform.

Door middel van dit platform stelt Lightspeed, dat onlangs het Nederlandse Seoshop heeft overgenomen, winkeliers met een fysieke winkel in staat om snel een webshop te lanceren die direct synchroniseert met het kassasysteem. Hiermee vergroten zelfstandige kleine en middelgrote ondernemingen in de detailhandel hun concurrentievermogen. Deze omnichannel-aanpak past goed bij de huidige uitdaging waar veel middenstanders mee te maken hebben: consumenten willen niet meer gebonden zijn aan vaste openingstijden, locaties en winkelvoorraden en shoppen hoe en wanneer zij dat zelf willen.

De omnichannel-oplossing van Lightspeed centraliseert alle activiteiten, zoals producten, inventaris en klantgegevens, en biedt een overzicht met verkoopgegevens en rapportages. Tevens zorgt de oplossing voor een consistente merkbeleving, zowel on- als offline en via alle devices. Winkeliers kunnen hiermee een breder en internationaal publiek aanspreken (meerdere valuta’s en taalinstellingen), engagement creëren met het publiek en een vaste klantenkring opbouwen. Op deze manier kunnen onafhankelijke winkeleigenaren doen waar ze echt goed in zijn én een hogere omzet realiseren.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    injectie dollar investering kapitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Databricks lievelingetje van investeerders, Vertic koopt Waylay

    mobiel iphone smartphone
    Cloud & Infrastructuur

    Het brokkenparcours van Lycamobile

    Cloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden wedt Google Cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    Data & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite, Wireless Logic koopt Zipit Wireless (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs