Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Mobiel betalen

Addocted maakt mobiel facturen betalen mogelijk

26 mei 2016 - 11:40ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De start-up Addocted lanceert een app waarmee je gratis en mobiel facturen kan betalen. De app gaat door het leven onder de naam Pom.

De twee zaakvoerders deden eerdere ervaring op met elektronische facturatie maar besloten dat dit eenvoudiger kon. De voorbije jaren sleutelden ze dan ook aan Pom met als doel facturen betalen zeer gebruiksvriendelijk te maken. Domiciliëringen zijn mogelijk, maar ook papieren facturen kunnen ingescand en betaald worden. Pom voert zelfs een aantal automatische controles uit.

Facturen inscannen blijft natuurlijk redelijk omslachtig. Daarom biedt Addocted organisaties en bedrijven de mogelijkheid hun facturen elektronisch naar POM-gebruikers te sturen. Het Universitair Ziekenhuis Antwerpen, AZ Monica, AZ Klina en het Antwerps parkeerbedrijf Gapa hebben reeds een overeenkomst afgesloten.

Voor de consument is de app gratis, maar aan bedrijven wordt een kleine bijdrage gevraagd. De betalingen worden uitgevoerd door het eveneens Antwerpse Sign2Pay.

Meer over

AppsTelecom

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ActueelFinanciële dienstverlening

Een op drie handelaars aanvaardt mobiele betalingen

Groeikapitaal
ActueelFinanciële dienstverlening

Addocted haalt 750.000 euro op

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs