Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Home » Innovatie & Transformatie

Parallels introduceert RAS versie 15

Parallels Remote Application Server v15 voorziet medewerkers eenvoudig en kosteneffectief van Windows-applicaties en -desktops
14 maart 2016 - 15:24ActueelInnovatie & TransformatieParallels
externe partij
externe partij

Parallels introduceert Parallels Remote Application Server (RAS) versie 15. Deze nieuwe versie biedt it-organisaties de eenvoudigste en meest rendabele oplossing om medewerkers te voorzien van Windows-applicaties en -desktops.

Parallels Remote Application Server is ontwikkeld met de productiviteit van de it-beheerder en de eindgebruikerservaring in gedachten. De oplossing is voorzien van een verbeterde gebruikersinterface die tijdsbesparingen biedt voor de meest voorkomende beheertaken, zoals een gestroomlijnd proces voor gebruikersregistratie met intuïtieve configuratiewizards voor taken als applicatieonderhoud en instelling van nieuwe servers.

Parallels Remote Application Server biedt it-beheerders flexibiliteit bij het leveren van Windows en Windows-applicaties aan medewerkers – op welk apparaat dan ook – in het kader van byod of cyod (choose your own device). In de oplossing zijn alle functies voor remote desktop en de levering van applicaties geïntegreerd, waaronder rapportage, hoge-beschikbaarheid, two-factor authenticatie en Windows-client-beheer. Deze functies worden bij andere producten vaak afzonderlijk verkocht.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort nieuws: Mistral gaat regionaal, Dynatrace koopt Arize, SpaceX rondt Cursor-deal af (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Tech-over­na­me­markt: Nederland koelt af, België in de lift

    Innovatie & Transformatie

    DeepSeek nu al tweede grootste ai-aanbieder bij bedrijven

    Innovatie & Transformatie

    Negen op tien financiële instellingen ziet meer ai-cyberaanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Gevallen wonderkind pompt 400 miljoen dollar extra in ASML-uitdager

    Telecom
    Innovatie & Transformatie

    Digi zet Belgische telecom in beweging, maar marktaandeel blijft beperkt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs