Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Filip Millet

Filip Millet wordt client director bij Computacenter

25 februari 2016 - 10:05ActueelCarrièreComputacenter
Kevin Stickens
Kevin Stickens

IT-leverancier Computacenter versterkt zijn Belgische team met oude bekend, Filip Millet. Vanaf 1 maart gaat hij als client director aan de slag voor het bedrijf uit Zaventem. Millet gaat in samenwerking met Tom Struye het sales team verder uitbouwen.

Filip Millet ging in 2008 al aan de slag voor het bedrijf als unified ip communications-manager. Vervolgens groeide hij door tot head of professional services. Vorig jaar ging hij er gedurende acht maanden tussenuit. Tijdens die break ging hij aan de slag voor een vrijwilligersorganisatie en lanceerde zijn eigen bier.

Nu de batterijen weer volledig zijn opgeladen is hij klaar voor de nieuwe uitdaging die hem bij Computacenter wacht. Op 1 maart 2016 vervoegt Millet het management van de Belgische vestiging. Hij gaat de groei van het bedrijf accelereren.

Computacenter

Computacenter is een leveranciers van it-infrastructuur in Europa. Het hoofdkwartier is gevestigd in het Verenigd Koninkrijk. De leverancier is al ruim vijftien jaar actief in België. De Belgische vestiging in Zaventem noteerde in 2014 een omzet van 65 miljoen euro.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Computacenter vernieuwt it-infrastructuur van Ontex

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs