Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
deal overeenkomst partner samenwerking akkoord

Univeg neemt belang van 50 procent in Lunasoft

29 januari 2016 - 08:35ActueelCloud & Infrastructuur
Kevin Stickens
Kevin Stickens

De leverancier van groenten en fruit Univeg, gevestigd in Sint-Katelijne-Waver, neemt een belang van 50 procent in het Olense softwarebedrijf Lunasoft. De andere helft blijft in de handen van de huidige zaakvoerder Ivan Van Eccelpoel.

Lunasoft werkt tot op de dag van vandaag voornamelijk voor de groenten en fruit groothandelaar Ben Fresh te Oevel. Het Olense bedrijf ontwikkelde onder andere een easy ordering system (EOS), een commercieel platform dat een belangrijk onderdeel is van Ben Fresh. Daarnaast ontwikkelden ze toepassingen om bedrijfsprocessen te optimaliseren, efficiënter te maken en kosten te besparen.

In de toekomst legt Lunasoft zich voornamelijk toe op de ontwikkeling van ict-oplossingen ter ondersteuning van de klanten (retailers, franchisees en consumenten) van de Greenyard Foods Group, waartoe Univeg Belgium behoort. Wat Lunasoft al jaren voor Ben Fresh doet kunnen ze nu veel groter gaan uitrollen.

Het bedrijf telt momenteel vijf medewerkers en verwacht een verdubbeling van dit aantal binnen het jaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    smartphone
    ActueelSecurity & Awareness

    Telenet lanceert mobiel aanbod voor jongeren en hun opvoeders

    ActueelCloud & Infrastructuur

    It-groep NRB opent derde datacenter, eerste in Vlaanderen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Orange bundelt b2b-krachten met security als troefkaart

    ActueelGovernance & Privacy

    Tienduizenden Belgische sites overtreden European Accessibility Act

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs