Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

BICS, Telesign en Route Mobile worden Proximus Global

Proximus
19 december 2024 - 16:18ActueelCloud & InfrastructuurProximus
William Visterin
William Visterin

De Proximus Groep kondigt de oprichting aan van Proximus Global, een nieuwe entiteit die de internationale activiteiten van BICS, Telesign en Route Mobile onder één vlag brengt. Proximus wil hiermee de bedrijfsstructuren stroomlijnen en zijn internationale positie versterken.

Met deze ingreep wil de groep beter inspelen op commerciële kansen en innovatie versnellen, waarbij de nadruk ligt op schaalvoordelen. De focus ligt op een versterking van het wereldwijde bereik en het aanbieden van end-to-end oplossingen voor connectiviteit, klanteninteractie en fraudebescherming.

Proximus Global wordt gewaardeerd op een aandelenwaarde van 3,1 miljard euro. De omzet van de internationale activiteiten bedroeg in 2023 ongeveer 1,9 miljard euro, met meer dan 2.500 medewerkers in ruim honderd landen. Binnen de nieuwe structuur wordt 100 procent van de aandelen van BICS overgedragen aan Proximus Opal, dat vervolgens wordt omgedoopt tot Proximus Global. Proximus NV vergroot hierdoor haar belang in de nieuwe entiteit tot 91,3 procent, terwijl de overige aandelen in handen blijven van Clear Bridge Ventures.

De oprichting van Proximus Global weerspiegelt de trend in de telecomsector, waar bedrijven inzetten op schaalgrootte en geïntegreerde diensten om concurrerend te blijven. De klanten van de drie afzonderlijke merken blijven, zo benadrukt men bij Proximus, toegang houden tot hun vertrouwde diensten.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Ener­gie‑in­ten­sie­ve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    Innovatie & Transformatie

    Terwijl ai versnelt, hapert de cloud: slechts 14 procent is echt klaar

    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    Cloud & Infrastructuur

    LCL opent grootste datacenter in Diegem, met kunstwerk op dak

    Werkplek & Beheer

    Dertig jaar na de eerste robuuste CF-25 is er de Panasonic Toughbook 56  

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs