Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Computable Awards: dit zijn de tien kanshebbers voor IT Person 2025

09 mei 2025 - 12:263 minuten leestijdActueelCarrière
William Visterin

Computable België kiest zijn IT Person of the Year 2025. Deze week stellen wij de shortlist voor van tien kandidaat-winnaars. De uiteindelijke winnaar wordt bekendgemaakt op de vakbeurs Cybersec Europe 2025, die plaats vindt op 21 en 22 mei in Brussels Expo.

De IT Person, een van de meer prestigieuze awards, volgt dan Dominique Leroy, Peter Hinssen, Danielle Jacobs, Jonas Dhaenens, Inti de Ceukelaire, Bart Preneel, Stijn Bijnens, Daan De Wever en Mieke De Ketelaere op, in chronologische volgorde de winnaars van de vorige edities.

Op 22 mei vanaf 15.45 uur worden de Computable & Cybersec awards uitgereikt, waaronder dus de award voor IT Person of the Year 2025. Dit gebeurt op Cybersec Europe dat plaatsvindt in Brussels Expo.

De IT Person of the Year wordt gekozen door de redactie van Computable, rekening houdend met de publieksstemmen. De belangrijke parameters hierbij zijn: activiteiten in de voorbije twaalf maanden, managementstijl, (internationale) uitstraling, (bedrijfs)prestaties, it-gehalte, visie én de impact op de Belgische it-biotoop.  

Hier de short list (in alfabetische volgorde):

1. Geert Baudewijns
Ceo en oprichter van Secutec, gespecialiseerd in cybersecurity. Staat bekend als ransomware-onderhandelaar en expert in digitale veiligheid. Auteur van ‘onderhandelen in het duister’.

2. Jan De Bock
Managing partner bij Delaware, een consultancybedrijf actief in digitale transformatie en SAP-oplossingen. Delaware is een bedrijf met een eigen cultuur en pragmatische insteek, dat volop kansen geeft aan jonge mensen.

3. Gertie Delande
Ceo van Nexuzhealth en vice-president van Cegeka Connected Health. Speelt een sleutelrol in de digitalisering van de gezondheidszorg. Mynexuzhealth, dat patiënten toegang geeft tot hun medisch dossier, is het meest gebruikte patiëntenplatform van België.

4. Mitch De Geest
Ceo van CityMesh, een telecomspeler gespecialiseerd in private 5G-netwerken en connectiviteitsoplossingen. Citymesh – ondertussen onder de vleugels van Cegeka – legt onder zijn leiding de grote telecomjongens Proximus, Orange en Telenet het vuur aan de schenen.

5. Jürgen Ingels
Managing partner bij investeringsfonds Smartfin. Bekend als serie-investeerder in fintech en technologiebedrijven en als drijvende kracht achter technologiefestival Supernova.

6. Anne-Sophie Lotgering
Ceo en corporate segment lead bij Proximus NXT IT. Ze leidt als corporate segment lead  de B2B-afdeling van het telecombedrijf die zich focust op digitale oplossingen voor bedrijven.

7. Katja Schipperheijn
Auteur, influencer, futurist en keynote speaker. Richt zich op de impact van technologie op leren, werken en de maatschappij.

8. Valerie Taerwe
Director Design & Build bij AE, en oprichter van We Go Stem & The ADA Talks. Zet zich al jarenlang heel erg in voor meer inclusie in tech en STEM-onderwijs.

9. Thomas Van Eeckhout
Ceo van Easi, een Belgische IT-dienstverlener die focust op software, cloud en security. Onder zijn leiding werd het bedrijf meerdere keren uitgeroepen tot best workplace. Auteur van ‘De Gouden tip van Ownership’.

10. Michel Verwaerde country leader Belux bij GTT, een internationale aanbieder van netwerk- en cloudconnectiviteitsoplossingen. Wist zijn bedrijf succesvol door vele (naams)veranderingen te loodsen. Zet erg in op klantentevredenheid, met resultaat.

Bezoek gratis de uitreiking van de Cybercec en Computable Awards op Cybersec Europe

Cybersec Europe keert op 21 en 22 mei terug naar Brussel en biedt een platform om in contact te komen met experts, de nieuwste cybersecurity-innovaties te ontdekken en waardevolle inzichten op te doen. Dit jaar verwelkomen we toonaangevende keynote sprekers zoals Mario Beccia, Max Schrems en Anouk van Brug. Registratie is gratis en geopend: Cybersec Europe Registratie.

Later dit jaar vindt Cybersec Netherlands plaats op 10 en 11 september in Utrecht. De registratie opent in april, maar je kunt je alvast aanmelden om op de hoogte te blijven: Blijf op de hoogte.

Meer over

IT Person Computable

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    security
    ActueelSecurity & Awareness

    De zware uitdaging van cloudbeveiliging

    Onderhandelingen gesprekken deal overname
    ActueelCarrière

    Brusselse EDR overgenomen door Ierse Org Group

    AchtergrondCarrière

    Ai-specialisten zijn de nieuwste voetbalvedetten

    Data & AI

    Kan ai einde maken aan tekort aan vaardigheden in soc?

    Rechtspraak
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    ActueelCarrière

    Proximus kiest met Stijn Bijnens voor atypische ceo

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs