Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
    • Inzendingen
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Nvidia schroeft met Intigriti ai-beveiligingsprogramma op

[Foto: DC Studio/Shutterstock]
16 juli 2025 - 23:41ActueelSecurity & AwarenessIntigritiNvidia
William Visterin
William Visterin

Chipgigant Nvidia heeft een samenwerking aangekondigd met het Belgische cybersecuritybedrijf Intigriti. Doel van de samenwerking is om de beveiliging van Nvidia’s ai-infrastructuur te versterken met een wereldwijde gemeenschap van ethische hackers.

Intigriti beschikt over een community van meer dan 125.000 ethische hackers die ai-infrastructuur op schaal en snelheid kunnen testen. Via een webportaal kunnen Intigriti-leden potentiële cybersecurity-problemen vinden en rapporteren, wat het proces van melden en reageren versnelt.

‘Met de expertise van onze gemeenschap werken we samen met Nvidia om potentiële kwetsbaarheden in ai-infrastructuur te identificeren en de beveiliging te versterken naarmate ai steeds meer wordt ingebed in bedrijfsactiviteiten’, aldus Stijn Jans, ceo en oprichter van Intigriti.

David Reber, cso bij Nvidia, benadrukt het belang van samenwerking: ‘Om de volledige stack van ai-infrastructuur te beveiligen, is meer nodig dan alleen geavanceerde technologie; het vereist samenwerking op elke laag’, stelt hij in een mededeling. Werken met Intigriti’s wereldwijde gemeenschap van ai-experts leidt volgens hem tot een gediversifieerde aanpak.

Drie onderdelen

Het programma bestaat uit drie onderdelen die de komende zes maanden worden uitgerold: een privé-bug bounty-programma gericht op Nvidia-producten, een vulnerability disclosure-programma voor alle Nvidia-assets, en een aanvullend privé-bug bounty-pakket voor kern-ai-elementen.

Voor Nvidia lijkt de samenwerking atypisch, zeker met een eerder lokale speler als Intigriti (al beschikt Intigriti over een uitgebreid wereldwijd netwerk). De samenwerking illustreert bovendien de groeiende behoefte aan proactieve cybersecuritymaatregelen in de snel evoluerende ai-sector. Of hoe traditionele beveiligingsbenaderingen soms tekort schieten tegen nieuwe bedreigingen.

Meer over

Hackers

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Palo Alto Networks bouwt breach preventie uit
    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan technologie

    Security & Awareness

    ChipSoft bevestigt lek medische data via cloud­plat­form

    Security & Awareness

    Ransomware-incident rond ChipSoft nog een mysterie

    Booking.com
    Security & Awareness

    Beveiligingsperikelen blijven Booking.com achtervolgen

    Security & Awareness

    Wereldwijd alarm over Anthropic Mythos

    Security & Awareness

    Anthropic houdt hackmodel Mythos bewust achter slot en grendel

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs