Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
© Highberg

Highberg kondigt leiderschapswissel aan

8 januari 20263 minuten leestijdHighberg

Highberg maakt een belangrijke leiderschapswissel bekend. Mark van Dijk (52) zal per 1 februari 2026 de functie van CEO van Highberg overnemen van Han Driessen (57) die de rol van voorzitter van de Raad van Commissarissen op zich neemt. Deze leiderschapswisseling weerspiegelt de ambitie van Highberg om zich verder te positioneren als toonaangevend consultancybureau in Europa.

Highberg betreedt een nieuwe fase met een sterke focus op verdere groei en Europese uitbreiding. Met een nieuw managementteam onder leiding van Mark van Dijk kan de organisatie deze ambities realiseren. Mark van Dijk brengt meer dan 20 jaar leidinggevende ervaring mee in de professional services sector, met sterke focus op media en marketing. Voordat hij bij Highberg startte, was hij Chief Operating Officer voor Noord-Europa bij dentsu. In eerdere rollen binnen deze organisatie was hij als CEO verantwoordelijk voor de Benelux en Nederland. Samen met Jan-Pieter van Vreeswijk (CFO) en Layla Dolfen (COO) vormt hij de dagelijkse leiding van Highberg. Dit team combineert ervaring en complementaire expertise om de organisatie effectief te begeleiden bij innovatie en internationale groei.

Han Driessen zal zich als voorzitter van de Raad van Commissarissen richten op strategisch toezicht en advisering van het managementteam. Tijdens zijn periode als CEO heeft hij Highberg door een belangrijke groeifase geleid, meerdere overnames gerealiseerd en het bedrijf stevig gepositioneerd voor Europese expansie. In zijn nieuwe rol blijft hij nauw betrokken bij de strategische ontwikkeling van het bedrijf en ondersteunt hij Highberg bij het realiseren van haar Europese groeidoelstellingen en het benutten van nieuwe kansen.

“Ik heb Highberg leren kennen als een organisatie met een sterke basis, diepgaande expertise en een ondernemende cultuur.” aldus Mark van Dijk, CEO bij Highberg. “Er liggen enorme kansen om onze positie in Europa verder te versterken en zo nog meer impact te kunnen maken voor onze klanten. Ik kijk ernaar uit om samen met het managementteam en alle Highbergers deze volgende fase vorm te geven” 

Han Driessen, Voorzitter Raad van Commissarissen: “Dit is een bijzondere mijlpaal in mijn carrière. Highberg betreedt een nieuwe fase. Deze transitie biedt het bedrijf alles wat nodig is voor de toekomst. Er is een toegewijd leiderschapsteam voor verdere groei, ruimte voor mijn focus op M&A en een nieuw ingestelde Raad van Commissarissen die begeleiding biedt. Ik laat Highberg achter in goede handen met Mark als nieuwe CEO en ben trots dat ik vanuit mijn nieuwe rol kan bijdragen aan onze Europese ambities.”

Meer lezen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Populaire berichten

    Meer artikelen
    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs