Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Over Nextel

Nextel
20 januari 2016 - 11:31AdvertorialInnovatie & TransformatieNextel
Suzanne Martens

Als Belgische integrator richt Nextel zich naar KMO’s, grote ondernemingen, overheden, zorginstellingen en non-profit organisaties. Nextel biedt een zeer ruim portfolio van datanetwerken & security, cloud oplossingen, telefonie & unified communications, contact centers, internet, mobiel & vaste lijnen, tot veiligheids- en beveiligingsoplossingen.

Op basis van de behoeften van de klant  leveren wij een geïntegreerde  totaaloplossing in combinatie met onze Nextel Lifecycle diensten. De focus ligt hierbij op het ontwerpen, bouwen en beheren van rendabele oplossingen. Dankzij een unieke aanpak met een vaste contactpersoon voor klantenservice en een doorgedreven focus op kwaliteit bieden wij onze klanten een unieke Nextel Experience.

Nextel differentieert zich in de markt door zich toe te leggen op de strategische en operationele meerwaarde van de  oplossingen voor onze klanten. Zo  helpen wij hen om meer tevreden klanten, productievere medewerkers en een lagere Total Cost of Ownership voor hun ICT te bekomen. Zo realiseert Nextel haar missie, namelijk “You are always one step ahead”.

Nextel kende de afgelopen 16 jaar een sterke groei. De 320 medewerkers helpen vandaag 10.000 klanten vanuit de vestigingen in Wommelgem en Zaventem.

Meer weten over Nextel?

Bekijk onze website op www.nextel.be of volg ons op LinkedIn of Twitter

Tweets door @NextelNV

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Defensie in zee met Inno.com

    Innovatie & Transformatie

    Cio’s zetten digitale afhankelijkheid op agenda

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Carrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    Carrière

    Grens tussen cio en cto vervaagt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Colofon
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Persberichten

    Contact

    • Contact
    • Nieuwsbrief

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.be is een product van Jaarbeurs