Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief

Delaware Consulting krijgt nieuwe managing partner

02 februari 2016 - 09:56ActueelCarrièreDelaware Consulting
Kevin Stickens
Kevin Stickens

Delaware Consulting Belgium, het wereldwijd actief zijnde consultancy-huis, benoemt Patrick Andersen als de nieuwe managing partner van het bedrijf. Andersen volgt per 1 januari de voormalige managing partner Jan Delaere op. Tegelijkertijd werd Michael Penninckx partner in het bedrijf. Dit brengt het totale aantal partners op veertien.

Patrick Andersen vervoegde Delaware Consulting in 2008 als partner, na een loopbaan bij Arthur Andersen, Valoris en Unisys. Na een grondig selectieproces wordt hij nu de nieuwe managing partner van Delaware Consulting in België. Andersen volgt Jan Delaere op, die zes jaar lang aan het hoofd stond van Delaware Consulting Belgium. Dit is de maximumtermijn voor deze functie.

Om de overgang rimpelloos te laten verlopen, werkten Andersen en Delaere in de laatste maanden van 2015 nauw samen. Delaere zal zich nu toeleggen op de verdere ontwikkeling van de verkooporganisatie binnen Delaware Consulting in België, en meewerken aan de geografische uitbreiding van Delaware Consulting International.

Nieuwe partner

Naast de benoeming van een nieuwe managing partner, werd Michael Penninckx benoemd tot de veertiende partner van Delaware Consulting in België. Penninckx is sinds 2009 customer experience business unit manager.

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

Nieuw kantoor
ActueelCloud & Infrastructuur

Delaware Consulting opent kantoor in Dubai

Nieuw kantoor
ActueelCarrière

Delaware opent vierde kantoor en zoekt 150 man

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs