‘Het feit dat een klein land als België emea mag vertegenwoordigen in onze global equality board is best cool. Dit toont ook aan dat we inzetten op diversiteit, niet enkel op gender,” schrijft Ilse Lemmens. Ze blijft wel regional director en country lead van Mulesoft, de afdeling van Salesforce die zich toelegt op integratiesoftware voor toepassingen, data en devices.
Ilse Lemmens studeerde informatica aan de universiteit van Hasselt. In de lente van 2005 ging ze aan de slag als accountmanager bij Innotiv ict, een afdeling van USG België. Bij Realdolmen, vandaag Inetum, werkte ze ruim tien jaar en groeide er door tot senior accountmanager strategic accounts. Sinds de zomer van 2021 is ze bij Mulesoft werkzaam.
Uw reactie
LET OP: U bent niet ingelogd. U kunt als gast reageren maar dan wordt uw reactie pas zichtbaar na goedkeuring door de redactie. Om uw reactie direct geplaatst te krijgen moet u eerst rechtsboven inloggen of u registreren