Computable.be
  • Thema’s
    • Security & Awareness
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Software Innovation
  • Computable Awards
    • Nieuws Computable Awards
    • Hall of Fame
  • Cybersec e-Magazine
  • Kennisbank
  • Inlog
  • Nieuwsbrief
Puzzel

Tech Data integreert met Dell EMC’s OSC

24 mei 2018 - 13:44ActueelCloud & InfrastructuurDell EMCTDConnect
Suzanne Martens

Tech Data biedt zijn Europese klanten toegang tot de Online Solutions Configurator (OSC) van Dell EMC, een zelfservice-portaal voor onder meer configuratie en offerte-aanvragen van Dell EMC-producten. De tool is bereikbaar via Intouch, de online productcatalogus van de Amerikaanse distributeur.

De Online Solutions Configurator-tool is gekoppeld aan de Dell EMC ‘build to order’-productieprocessen. Tech Data ontvangt aanvragen rechtstreeks vanuit de OSC-tool en genereert een offerte voor de klant via het Intouch-platform. Klanten kunnen bedrijfsoplossingen aanvragen voor ruim duizend Dell EMC-producten, waaronder servers, netwerken, storage, schakelaars, rek infrastructuur, eindgebruiksverwerking, software en randapparatuur.

‘De integratie van OSC in Intouch geeft Tech Data-klanten de mogelijkheid om oplossingen te configureren en te bouwen en prijzen aan te vragen’, vertelt Jason Boxall, vice president vendors & alliances bij Tech Data Europe. ‘Hiermee wordt de efficiëntie verhoogd en de time to market verkort.’

Tech Data Corporation distribueert technologische producten, services en it-oplossingen. Samen met 115.000 resellers is de Amerikaanse firma actief in meer dan honderd landen. Het Nederlandse verkoopkantoor is gevestigd in Bodegraven, het Belgische kantoor staat in Ternat.

Meer over

NetwerkenStorage

Deel

Fout: Contact formulier niet gevonden.

Meer lezen

ZyXEL NXC5200
ActueelCloud & Infrastructuur

Tech Data nieuwe Benelux-distributeur Zyxel

carriere
ActueelCarrière

Nieuwe topman aan roer bij Tech Data

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Populaire berichten

Meer artikelen

Footer

Direct naar

  • Kennisbank
  • Computable Awards
  • Colofon
  • Cybersec e-Magazine

Producten

  • Adverteren en meer…
  • Persberichten

Contact

  • Contact
  • Nieuwsbrief

Social

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Instagram
© 2025 Jaarbeurs
  • Disclaimer
  • Gebruikersvoorwaarden
  • Privacy statement
Computable.be is een product van Jaarbeurs