Fintech-startup Sesamm kiest voor cloud IBM

Cloud computing

Sesamm, een startup die inzichten uit sociale media haalt om ontwikkelingen op financiële markten te voorspellen, gaat gebruikmaken van de IBM-cloud. De samenwerking tussen de partijen is tot stand gekomen via IBMs Global Entrepreneurs Program.

Dagelijks verschijnen er miljoenen online-nieuwsartikelen, tweets, berichten op blogs en fora met informatie die mogelijk interessant is voor beleggers, investeringsbanken en brokers. Sesamm past middels zijn platform L’Humeur des Marchés krachtige analyse-software, machinelerende algoritmes en 'natural language processing' toe om deze grote datasets razendsnel te analyseren.

In de zoektocht naar een veilige, internationale cloudomgeving voor zijn data-analyse-activiteiten is Sesamm uitgekomen bij IBM. De cloud van Big Blue garandeert bovendien dat Sesamms analyses in lijn zijn met de complexe regelgeving die de financiële sector rijk is, aldus het bedrijf uit Metz, dat een ontwikkellab in Luxemburg heeft.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2017-07-03T11:46:00.000Z Rik Sanders


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.